Kassandra Palace 5* | Evdos

1/5
Cena PO OSOBI od:
NIJE TRENUTO U PONUDI
Sopstveni
ID aranžmana: 343
Ovaj aranžman gleda još 4 osoba.

Upit za putovanje

Ukoliko želite da vas kontaktira turistički agent, kliknite na dugme POŠALJI UPIT.
Ukoliko želite da kupite (rezervišete) aranžman, klilknite na dugme REZERVIŠI ODMAH.

O smeštaju

Kassandra Palace 5* | Evdos | Kasandra 

Lokacija Kassandra Palace Hotel-a: Hotel se nalazi na samoj obali mora. Smešten je na površini od oko 7 hektara, okružen borovima i vrtovima maslina. U porodičnom je vlasništvu i renoviran 2012.godine. Udaljen je 1,5 km od gradića Kriopigi, i 80km od aerodroma u Solunu.

Plaža: Poseduje sopstvenu peščanu plažu koja ima Plavu zastavu. Ležaljke i suncobrani se dodatno plaćaju u slučaju polupansionske usluge, dok gosti koji imaju Ultra All Inclusive uslugu koriste iste bez doplate. Postoji mogućnost iznajmljivanja peškira za plažu.

Hotelski sadržaj: Recepcija, glavni restoran, taverna Ammos, Lounge bar, bar na plaži, lift, sef, mini market, prodavnica suvenira, internet (na javnim mestima u hotelu), TV sala, kongresna sala (kapacitet 350 osoba), dečiji klub, igralište za decu, košarka, stoni tenis, bilijar (uz doplatu), animacioni program, room service, usluge pranja veša, spoljašnji bazen,unutrašnji bazen, sauna (uz doplatu), hammam (uz doplatu),salon lepote, frizer, fitness studio, SPA centar, parking (besplatno).

Sobe: Hotel raspolaže sa ukupno 300 smeštajnih jedinica. Sve sobe sadrže kupatilo, fen za kosu, klima uređaj, telefon, TV sa plazma ekranom, mini bar, sef, balkon. Standardne sobe su smeštene u Anex delu hotela (dodatna zgrada). Nisu renovirane i namenjene su za smeštaj 2-3 osobe (dva standardna i jedan pomoćni ležaj). Deluxe sobe su renovirane i nalaze se u glavnoj zgradi hotela. Površine oko 22m², pri čemu mogu imati pogled na baštu ili pogled na more. Namenjene su za smeštaj 2 do 3 osobe (dva standardna i jedan dodatni ležaj). Executive sobe su renovirane i nalaze se u glavnoj zgradi hotela. Površine oko 26 m² i imaju pogled na baštu. Namenjene su za smeštaj 2 do 4 osobe (dva standardna i dva dodatna ležaja ili sofa na razvlačenje). Standard Family Suite nisu renovirane i nalaze se u odvojenim zgradama u hotelskom kompleksu. Sastoje se iz dnevne sobe (sa dve sofe) i spavaće sobe. Namenjene za smeštaj 2 do 4 osobe. Deluxe Family Suite su renovirane i nalaze se u odvojenim zgradama u hotelskom kompleksu. Površine oko 50 m² i imaju pogled na baštu. Sastoje se iz dnevne sobe sa dve sofe i čajnom kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Namenjene za smeštaj 2 do 5 osoba, pri čemu je peta osoba na upit uz dopatu.

Usluga: Usluga u hotelu je polupansion ili Ultra All Inclusive, obroci su na bazi švedskog stola, samoposluživanje.

Kontakt: www.kassandra-palace.com

Napomena: Veoma lep porodičan hotel na samoj plaži, okružen raskošnim vrtovima maslina. Osoblje gostima nudi veliko gostoprimstvo i visok nivo usluge. U hotelu postoji šatl bus koji vozi do centra Kriopigija.

Plan puta

Prvi dan

Dolazak u izabrani hotel do vremena predviđenog za check in. Slobodno vreme. Noćenje.

Drugi do pretposlednji dan

Drugi do pretposlednji dan - Boravak na bazi izabrane usluge u izabranom hotelu. Slobodno vreme za individualne aktivnosti po želji putnika. Noćenje.

Poslednji dan

Napuštanje hotela najkasnije do 10h.

Cena obuhvata

Obuhvata:

  • Smeštaj u izabranom hotelu na bazi izabrane usluge, troškovi organizacije putovanja.

Ne obuhvata:

  • Međunarodno zdravstveno osiguranje, prevoz, fakultativni izleti i individualni troškovi kao i usluge hotela za koje je propisana obavezna doplata po cenovniku hotela, ostali individualni troškovi i nepomenute usluge.
Boravišne takse će se računati kao fiksni iznos po danu i po sobi, u zavisnosti od vrste smeštaja i iznosiće: 4 € za hotele sa 5*, 3 € za hotele sa 4*, 1,5 € za hotele sa 3*, 0,5 € za hotele sa 1-2*, 0.5 € dnevno za privatne sobe, studija i apartmane, plaćaju se na licu mesta.

Rezervacija i plaćanje

NAČIN PRIJAVLJIVANJA:

  • Popunjavanjem on-line upita na sajtu.
  • Dolaskom u agenciju.
  • Rezervacijom putem telefona ili e-maila.

NAČIN PLAĆANJA:

1. Uplata pre putovanja:
  • Akontacija 30% prilikom sklapanja ugovora (gotovinski u prostorijama agencije, uplatom na račun ili platnom karticom - VISA, DINA, MAESTRO, MASTER)
  • Ostatak je potrebno uplatiti najkasnije do 20 dana pre početka aranžmana (u prostorijama agencije, na tekući račun ili platnom karticom).
2. Uplata na rate – čekovi građana:
  • Akontacija 30% prilikom sklapanja ugovora.
  • Ostatak u jednakim mesečnim ratama putem čekova (do 9 rata od datuma prijave).
3. Uplata na rate - administrativana zabrana:
  • Akontacija 30% prilikom sklapanja ugovora.
  • Ostatak u jednakim mesečnim ratama putem administrativne zabrane (do 9 rata od datuma prijave).
Napomene u vezi plaćanja:
  • Čekovi ili administrativna zabrana treba da se dostave najkasnije do 20 dana pred put. 
  • Ukoliko želite da platite preko račina firme pošaljite nam podatke od iste i izdaćemo vam predračun / fakturu. 
  • Plaćanje svih naših aranžmana vrši se u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu Narodne banke Srbije (NBS) na dan uplate. Kurs možete proveriti ovde

OSTALE NAPOMENE:

  • Plaćanje i doplate u zemlji u vezi sa ovim putovanjem putnici izmiruju u dinarskoj protivvrednosti po zvaničnom srednjem kursu Narodne banke Srbije, na dan uplate.
  • Sadržaj panoramskog razgledanja i obilazaka lokaliteta, predviđenih programom, podložan je promeni ukoliko je to uslovljeno opravdanim razlozima (radovima na saobraćajnicama, lokalitetima, promenom radnog vremena na lokalitetima za vreme praznika, štrajkovima, saobraćajnim kolapsom i slično). Fakultativni izleti nisu pokriveni garancijom putovanja organizatora, obzirom da su u organizaciji lokalnih partnera.
  • Organizator putovanja zadržava pravo da u slučaju promene cene prevoza promeni i cenu putovanja, kao i da u slučaju nedovoljnog broja prijavljenih učesnika otkaže putovanje.
  • Minimalan broj prijavljenih učesnika za aranžmane rađene na bazi čarter letova (100 putnika). Krajnji rok za otkazivanje putovanja od strane agencije je 5 dana pre puta.
  • Organizator putovanja ne snosi odgovornost u slučaju promena reda letenja od strane avio kompanije. Vreme leta navedeno u detaljima leta je planirano lokalno vreme. O tačnom vremenu leta putnik će biti obavešten po dobijanju informacije od avio prevoznika, a ne ranije od 48 sati u odnosu na vreme poletanja.
  • Od dokumentacije, sa sobom je potrebno poneti pasoš, koji mora biti važeći još 6 meseci po povratku sa putovanja.
  • Za navedeni aranžman Turistička agencija Lider Travel posreduje u prodaji aranžmana.
  • Kategorija hotela je zvanična domicilna kategorija na osnovu ugovora izmedju organizatora putovanja i ino partnera. U slučaju eventualne naknadne promene, organizator ne snosi odgovornost. Vrsta i kvantitet hrane zavisi od kategorije hotela. Raspodelu soba u hotelu vrši isključivo recepcija hotela po dolasku u hotel. Organizator putovanja ne može uticati na spratnost, poziciju sobe, veličinu kreveta. Jedan hotelski dan, kao i rezervisane usluge računaju se od podneva datuma početka putovanja do podneva poslednjeg dana aranžmana, bez obzira kada (u zavisnosti od satnica leta, na koje agencija ne može uticati ) gost uđe u hotel. Molimo putnike da provere validnost putnih isprava. Na put je potrebno poneti pasoš koji važi 6 meseci po povratku sa putovanja. Organizator putovanja ne snosi bilo kakvu odgovornost zbog neispravnog pasoša ili vize, niti je odgovoran ako pogranične ili imigracione vlasti ne odobre ulazak, tranzit ili dalji boravak putnika. Sve posledice gubitka ili krađe pasoša tokom putovanja, kao i troškove izdavanja nove putne isprave, snosi putnik. Refundiranje uplaćenog iznosa za putovanje koje nije realizovano zbog neispravne putne isprave nije moguće.
  • Konačan iznos avionskih taksi podložan je promeni
  • Uz ovaj program putovanja važe opšti uslovi organizatora putovanja Big Blue d.o.o. OTP 167/2020.
  • Organizator ne snosi odgovornost za eventualne drugačije usmene informacije o programu putovanja.
  • Na čarter letu prevoznik je Air Serbia dozvoljen je jedan prtljag maksimalne težine 23 kg i jedan ručni prtljag maksimalne težine 7 kg. Deca ispod 2 godine nemaju pravo na prtljag.